سال رونق تولید 
امروز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵

اخبار

پیام نوروزی مدیرعامل سازمان به مناسبت سال نو

دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با صدور پیامی فرا رسیدن سال 1396 و نوروز باستانی را تبریک گفت.
دکتر حبیب اله سمیع مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با صدور پیامی فرا رسیدن سال 1396 و نوروز باستانی را تبریک گفت. 
فرارسیدن سال نو،شمیم رویش شوق انگیز هستی که جلوه ای از جمال خداوند را متجلی می کند صمیمانه تبریک عرض می نمایم. سالی دیگر را در کنار هم کهنه کردیم و خداوند را شاکریم که در آستانه سال نو، شروعی دوباره را جشن می‌گیریم. مصادف شدن نوروز امسال با ایام ولادت دخت نبی اکرم (ص) یگانه بانوی عالم ،حضرت زهرای مرضیه (س) را به تمامی کارکنان این سازمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. سال 95 را در حالی پشت سر گذاشتیم که به تدبیر رهبر فرزانه انقلاب ، مزین به نام "اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " گردید که با وجود همه فرازو نشیب ها توانستیم با شناسایی نقاط قوت و ضعف، تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده و در راستای اهداف و چشم انداز سازمان قدم برداریم.بدینوسیله از خدمات ارزشمند و همدلی تک تک شما  عزیزان که سرمایه اصلی سازمان می باشید تشکر و قدردانی نموده و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را برایتان آرزومندم.

 

سمیع

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۹۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنیدتماس با ما از طریق سامانه پیامکی:

ارسال نقطه نظرات به شماره پیامکی 50005839