سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
امروز دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۵۷
 

اخبار

پیام تبریک رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری به مناسبت عید مبعث

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری با صدور پیامی فرارسیدن 27 رجب روز عید سعید مبعث را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری ، دکتر رضا آموزش با صدور پیامی فرارسیدن 27 رجب روز عید سعید مبعث را تبریک گفت.
 
متن پیام به شرح ذیل است : 27 رجب، سالروز مبعوث شدن حضرت محمد مصطفی (ص) به پیامبری، روزی فرخنده و مبارک و از بزرگترین اعیاد مسلمین عالم است.
 
در این روز حضرت محمد (ص) به عنوان آخرین فرستاده الهی برای هدایت بشریت به پیامبری مبعوث شد تا اسلام را به عنوان کامل ترین دین الهی به جامعه بشری ابلاغ و مردم را به سوی این دین مبین دعوت نماید.
 
بعثت نبی مکرم اسلام (ص) تکمیل کننده راه هدایت انسان ها به سوی سعادت در امتداد راهی بود که دیگر پیامبران الهی پیمودند و خاتم الانبیاء با تکیه بر قدرت لایزال الهی در مسیر گستراندن دین اسلام در سراسر عالم کوشید.
 
عید سعید مبعث از ایام و اعیاد وحدت آفرین برای مسلمانان جهان است که ویژگی های مشترک مذاهب مختلف اسلامی از جمله اعتقاد به خدای یگانه، حضرت رسول اکرم (ص) و کتاب آسمانی قرآن در آن نمایانگر است.
 
مسلمانان باید با بهره گیری از چنین فرصت هایی، اتحاد و همدلی خود را روز به روز تقویت کنند و از این همبستگی در راستای رشد و تعالی بیشتر بهره ببرند.
 
اینجانب فرارسیدن 27 رجب عید سعید مبعث را به آحاد مختلف ملت ایران و به خصوص مردم شریف منطقه نفتی آغاجاری تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم همگان با اعتقاد راسخ در مسیر ارزش های اصیل اسلامی گام برداریم.

 

رسانه جدید

۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۳۲
تعداد بازدید : ۱۵۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید