سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
امروز یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۱۷
 

اخبار

پیوند موفقیت آمیز تاندون های دست در بیمارستان نفت منطقه آغاجاری

دکتر رضا محمدی متخصص و جراح ارتوپدی ؛ برای اولین بار با تلاش تیم متبحر پزشکی ارتوپدی،عمل جراحی پیوند انگشتان دست در بیمارستان صنعت نفت آغاجاری با موفقیت انجام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری؛ بیمار آقای 30 ساله در حین انجام کار بر اثر سقوط بالابر از ناحیه دست راست دچار جراحت شدید شده که بلافاصله بیمار به بیمارستان نفت اعزام گردید.

بیمار توسط دکتر رضا محمدی متخصص و جراح ارتوپدی معاینه و پس از بررسی وضعیت جراحت دست فورا به اتاق عمل جهت ادامه روند درمان انتقال داده شد.

دکتر محمدی متخصص ارتوپدی اظهار داشت ؛ بیمار بر اثر صدمه بسیار شدید به انگشتان دست راست دچار پارگی اعصاب ، قطع تاندون ها و عروق  شده که با تلاش چندین ساعته تیم پرتلاش پزشکی توانستیم از قطع انگشتان دست بیمار جلوگیری کنیم.

دکتر رضا محمدی در ادامه گفت ; این عمل جراحی موفقیت آمیز که برای اولین بار در بیمارستان نفت انجام شده سبب خوشحالی دوچندان بیمار و خانواده او شد.

دکتر محمدی در پایان ضمن تشکر از تلاش های تیم ارتوپدی گفت ؛ قطعا با حمایت های مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری در تلاش هستیم به بهترین نحوه ممکن خدمات ارتوپدی را به کارکنان و خانواده محترم نفت و مردم عزیز منطقه ارائه کنیم.

77477
55555

۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۱۴:۱۵
تعداد بازدید : ۲۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید