سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
امروز شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ۱۴:۵۵
 

اخبار

پیام تسلیت پایگاه مقاومت بسیج قدر و روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری به مناسبت سالروز شهادت امام هادی(ع)

پایگاه مقاومت بسیج قدر و روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری با صدور پیامی به‌مناسبت سالروز شهادت حضرت امام علی‌النقی (ع)، این روز را به همه شیفتگان راه ولایت و امامت تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری، در این پیام آمده است:
 
«نام آن حضرت - علی - کنیه آن امام همام «ابوالحسن» و لقب‌های مشهور آن حضرت«هادی» و «نقی» بود. حضرت امام هادی (ع ) پس از پدر بزرگوارش در سن ۸ سالگی به مقام امامت رسید و دوران امامتش ۳۳ سال بود. حضرت امام علی النقی دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت در رساندن روشندلان به سرچشمه‌ حقیقت و ارائه طریق حق همچون خورشیدی تابناک می‌درخشد و دل‌های مشتاقان راه ولایت را نور و گرمی می‌بخشد.
 
شهادت مظلومانه این امام همام که همچون اسلاف معصومش به دسیسه خلفای جور و بیداد در روزهای آغازین ماه رجب المرجب رخ داد، برگ دیگری بود که بر سند حقانیت مسیر امامت و رهبری خاندان رسول افزوده و مظلومیت اهل بیت پیامبر (ص) را بار دیگر در همه آفاق عالم یادآور شد.
 
پایگاه مقاومت بسیج قدر و روابط عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری، فرا رسیدن سالروز شهادت غمبار دهمین جانشین معصوم رسول اعظم (ص) را به همه شیعیان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت عرض کرده و از خداوند بزرگ مسئلت می‌نماید همه ما را از شفاعت حضرت امام علی النقی علیه‌السلام در روز قیامت برخوردار فرماید.»

کک

۴ بهمن ۱۴۰۱ ۱۴:۳۳
تعداد بازدید : ۲۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید