سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
امروز شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۳:۰۰
 

اخبار

پیام تبریک رییس روابط عمومی سازمان به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار

سیده فاطمه اولیایی: آرزومندم در سایه قلم های روشنگر و آگاه و دلسوز موفق و موید باشید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، رئیس روابط عمومی سازمان در پیامی روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفت.

در قسمتی از این پیام آمده است : هر خبری که نوشته می‌‌شود، چراغی است که در شبستان حیات فردی و وجدان جمعی جامعه افروخته می‌‌گردد تا واقعیت، یعنی تصویر شفاف درستی‌‌ها و راستی‌‌ها و کژی‌ها و ناراستی‌ها، بیشتر و بهتر در دیدرس و قضاوت مخاطبان قرار گیرد. روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است ، برای یادآوری همت و تلاش مجدانه و مجاهدانه اهالی قلم در حرفه شریف خبرنگاری، و راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است. چنانچه پیامبر خدا (ص) در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس».
از همین روست که می توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم. اینجانب فرارسیدن روز خبرنگار را به همه فعالان عرصه خبر و رسانه به ویژه خبرنگاران شاغل در سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تبریک گفته و آرزومندم در سایه قلم های روشنگر و آگاه و دلسوز، موفق و موید باشند.

خبر

۲۰ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۵۱
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۴۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید