سال جهش تولید
امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۴۲
 

اخبار

افزایش سهمیه پرستاران نمونه کشوری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت

سهمیه پرستاران نمونه کشوری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت برای نخستین بار، از یک نفر به دو نفر افزایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ؛ دکتر شهرام سرافرازیان سرپرست برنامه ریزی ، نظارت و ارزیابی تخصصی سازمان با اعلام این خبر گفت:‌  با تاکید دکتر حبیب اله سمیع مدیر عامل سازمان و پیگیری واحد امور پرستاری و مامایی مدیریت سلامت از معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی ، برای اولین بار سهمیه پرستار نمونه کشوری  در سطح سازمان به دو نفر افزایش یافت.

وی افزود : با توجه به اهمیت پرستاری خانواده در ارتقاء سلامت کارکنان صنعت نفت یک سهمیه به این حوزه تعلق گرفت که بیشتر از مراکز غیر بیمارستانی سازمان انتخاب میگردد و یک سهمیه به پرستاران بالینی که از مراکز  بیمارستانی انتخاب میشود.

سرپرست برنامه ریزی ، نظارت و ارزیابی تخصصی سازمان با اشاره به برگزاری مراسم تقدیر از پرستاران نمونه کشوری در ایام ولادت حضرت زینب (س) بیان داشت : هرساله به منظور تجلیل از حرفه پرستاری در ایام ولادت حضرت زینب (س) مراسمی از سوی معاونت پرستاری وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار میگردد و از پرستاران نمونه کشوری  با حضور مقام عالی وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی تقدیر به عمل میاید.

وی خاطر نشان کرد: پرستاری از جمله حرفه های بسیار مهم و اثر گذار در حوزه درمان هست و اهتمام به کسب رضایتمندی این قشر از جمله موارد مهم مدیریت سلامت سازمان هست.

سرافرازیان در پایان ضمن تشکر از خدمات ارزشمند پرستاران سازمان افزود خوشبختانه طی این سالها پرستاران سازمان در سطح کشور خوش درخشیده اند .

۱۱ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸
تعداد بازدید : ۷۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما از طریق سامانه پیامکی:

ارسال نقطه نظرات به شماره پیامکی 50005839