سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
امروز چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ۰۶:۱۴
 

اخبار

تبیین سیاست های سازمان در منطقه آغاجاری

تکریم ارباب رجوع و توجه به مراکز سلامت کار و سلامت خانواده از مهم ترین نکات این جلسه بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری پیرو اجلاس مدیران و روسای مناطق در ستاد سازمان و حضور رئیس بهداشت و درمان این منطقه در اجلاس فوق ،دکتر ناصر مظفری گزارش ماحصل این جلسه را با مسئولان واحدها در میان گذاشت و سیاست های جدید سازمان را در جهت چابک سازی و انضباط مالی تشریح کرد.
تاکید بر مناطق عملیاتی ، توجه به سلامت جسم و روان کارکنان این مناطق ، ارتقاء کیفیت در مراکز سلامت کار و پزشکی خانواده و همچنین حرکت به سمت پرداخت در برابر عملکرد واقعی از مهم ترین نکاتی بود که رئیس بهداشت و درمان مورد توجه قرارداد.
دکتر ناصر مظفری در پایان ضمن آرزوی قبولی عزاداری حسینی ، آمادگی این مرکز را برای ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی اعلام نمود.
همچنین رئیس خدمات پشتیبانی طی سخنانی ضمن تسلیت ایام عزاداری عاشورای حسینی به تاریخچه فعالیت های صورت گرفته در سال های گذشته تا کنون در این منطقه پرداخت و ضمن تشریح گوشه هایی از این اقدامات ، راه اندازی ساختمان جدید بیمارستان را مهم ترین کار در چند سال اخیر ذکر کرد .
عبدالرضا شریفات بر همدلی و همکاری بین واحدها و کارکنان تاکید کرد و ابراز امیدواری کرد تا با همبستگی و تلاش بیشتر و ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر ، رضایت مندی کارکنان شریف صنعت نفت افزایش یابد.
در پایان هر کدام از مسئولان واحدها به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند و پیشنهادات لازم را ارائه نمودند.
 

خبر

 

لسی
ب
4

 

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۶۲۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید