سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
امروز چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ۰۵:۵۲
 

اخبار

جلسه روسای روابط عمومی مناطق 14 گانه با مدیرعامل سازمان

دکتر سمیع در تایید عملکرد روابط عمومی و با اشاره به اپیدمی کووید 19: عملکرد خوب تیم روابط عمومی سازمان با توجه به نوع پراکندگی جمعیت تحت پوشش قابل تحسین است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری و به نقل از روابط عمومی سازمان ، جلسه روسای روابط عمومی مناطق 14 گانه با مدیرعامل سازمان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
ابتدا جلسه دکتر سمیع مدیرعامل این مجموعه  ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی و تقدیر از فعالیت های همکاران این حوزه گفت : حوزه روابط عمومی خاص و تاثیر گذار است  و جز حساسیت های مدیریت ارشد هر ارگان و سازمانی بشمار میرود.


وی افزود : معرفی هر سازمان بعهده روابط عمومی است و حاصل عملکرد خوب روابط عمومی معرفی سازمان به ذینفعان و انتقال نظرات آنان به مدیریت است ، انعکاس اخبار و فعالیت هر منطقه در این حوزه تاثیر گذار است.

مدیرعامل سازمان تصریح کرد: امانت داری ، شفاف گویی ، صراحت و درستی مطالب باید سر لوحه کار هر روابط عمومی باشد تا اخبار صحیح منعکس شود.

دکتر سمیع با اشاره به اپیدمی کووید 19  اظهار داشت : عملکرد خوب تیم روابط عمومی سازمان با توجه به نوع پراکندگی جمعیت تحت پوشش قابل تحسین است.

وی ادامه داد: محوریت تمامی بخشنامه ها و ابلاغیه های مقام عالی وزارت در جلسه بحران مبارزه با کووید 19 در طول سه ماهه گذشته سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بوده و این موجب افزایش فعالیت روابط عمومی در کنار فعالیت کادر درمان شده است.

مدیرعامل سازمان بیان کرد :  آموزش و فرهنگ سازی مهمترین گام در این اپیدمی بوده و خوشبختانه تهیه انواع کلیپ های آموزشی و تخصصی توسط تیم سلامت و روابط عمومی یکی دیگر از اقدامات به موقع است که راهنمای خانواده بزرگ صنعت نفت بشمار میرود.

دکتر سمیع به شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان اشاره کرد و گفت : فعالیت ها همچنان باید با تاکید بر فاصله گذاری اجتماعی و حفاظت فردی ادامه داشته باشد و روسا روابط عمومی مناطق با انعکاس به موقع اخبار و فعالیت ها، آموزش و اطلاع رسانی را به  جمعیت تحت پوشش ارائه دهند.

گفتنی است در ادامه جلسه ، روسا روابط عمومی مناطق  14 گانه چالش ها ، مشکلات و اقدامات را مطرح و دکتر مهدی هاشمی مدیر برنامه ریزی ، امیر قائم پناه مدیر منابع انسانی  و سیده فاطمه اولیایی رییس روابط عمومی سازمان جداگانه پاسخگو موارد مطرح شده بودند.

خبر
خبر
خبر
خبر
خبر
خبر

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۳:۲۴
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۷۹۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید