سال جهش تولید
امروز جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۹
 

اخبار

بررسی مسائل و مشکلات پزشکان در دیدار نمایندگان آنان با رئیس بهداشت و درمان

دکتر فرید خدری : پیگیری خواسته ها و مشکلات پزشکان در اولویت برنامه های کاری ماست
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری، نمایندگان پزشکان غیر رسمی به منظور بیان خواسته ها و مشکلات خود با رئیس این مرکز دیدار کردند.
ابتدا دکتر بیژن همتیان و دکتر ولی پور به بیان خواسته ها ، مسائل و مشکلات پزشکان پرکیس  پرداختند و با توجه به شیوع بیماری کرونا و حضور پزشکان در خط مقدم مبارزه با این بیماری خواستار توجه جدی به مشکلات پزشکان شدند
تعیین تکلیف وضعیت فعلی و تاخیر در تبدیل وضعیت از پرکیس به قرارداد پیمانی و شفاف سازی در مورد حقوق و مزایا از مهم‌ترین خواسته های پزشکان بود که توسط نمایندگان آنها بیان گردید.
سپس رئیس بهداشت و درمان ضمن تشکر از حضور نمایندگان پزشکان و قدردانی از زحمات این قشر پرتلاش در ارائه خدمات به بیماران مخصوصا بیماران تنفسی و کرونایی گفت: خواسته ها و مشکلات پزشکان در اولویت برنامه های کاری ماست.

دکتر فرید خدری تغییر فرآیند پرداخت حقوق و دستمزد را تصمیم وزارتی ذکر کرد و اظهار داشت: این تغییر فرآیند در نهایت به نفع پزشکان محترم می باشد و باعث آرامش خاطر آنها خواهد شد.

وی وجود اشکالات و تاخیرات را در تغییر فرآیند یک امر معمول در سیستم های پرداختی توصیف کرد و خطاب به پزشکان بیان نمود: با این حال تلاش خواهیم کرد تا با انتقال دغدغه های شما به مدیران و مسئولان سازمان و پیگیری تا حصول نتیجه، وظیفه خود را نسبت به شما به انجام برسانیم.

رئیس بهداشت و درمان  پزشکان را سنگ صبور بیماران و مراجعین نامید و تاکید نمود: پزشکان محترم حق دارند که با آرامش خاطر کار کنند و ما با جدیت  درخواست  ها و مشکلات آنها را پیگیری  و به زودی نتایج حاصله ا را به اطلاع آنها خواهیم رساند.

خبر
خبر

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۲۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید