سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
امروز چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ۰۶:۱۷
 

اخبار

برنامه های آموزشی غیر حضوری در منطقه آغاجاری گسترده تر می شود

تشکیل گروه های مجازی و تهیه محتوی آموزشی در دستور کار ستاد مقابله با کرونای صنعت نفت منطقه قرار گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری جلسه هماهنگی یرنامه های آموزشی غیر حضوری در سالن جلسات اداره روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری برگزار شد.

در این جلسه که با حضور دکتر عیسی طاهری رئیس مرکز سلامت کار ، علی شکیباکیا رئیس ایمنی و HSE ، محمد پاکدل رئیس اداره آموزش و رضا نوروزی رئیس روابط عمومی بهداشت و درمان برگزار شده بود ابتدا مسعود زیدونی ئیس روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری طی سخنانی ضمن خوشامدگویی ، به اهمیت آموزش های غیر حضوری پرداخت و گفت: حسن آموزش های غیر حضوری در این است که به راحتی در دسترس آحاد جامعه قرار می گیرند و امروزه تقریبا هیچ مطلب عمومی یا آموزشی نیست که در فضای مجازی دست به دست نشود.

زیدونی به امکانات و تجهیزات موجود در منطقه اشاره کرد و آمادگی خود را برای تولید محتوی آموزشی با همکاری بهداشت و درمان صنعت نفت اعلام نمود.

سپس رئیس مرکز سلامت کار به شرح نیازهای آموزشی در زمینه کرونا پرداخت و گفت: بعد از حدود 9 ماه ، تقریبا اکثر مردم با کرونا و راه های پیشگیری از آن آشنایی نسبی دارند و ما بایستی به سمت عمیق تر کردن آموزش ها برویم تا جامعه درک بهتری از اهمیت کرونا پیدا کند.

دکتر عیسی طاهری به نقش موثر ماسک در پیشگیری از ابتلا به کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: حتی کسانی که ماسک نمی زنند هم می دانند که ماسک یکی از راه های پیشگیری است اما اهمیت آن را نمی دانند و ما در این مرحله موظفیم نحوه آموزش را به سمتی ببریم که درک عمیق تری از موضوع پیدا شود.

در ادامه مهندس شکیباکیا آمادگی خود را برای همکاری بیشتر با واحدهای متولی آموزش اعلام کرد و تاکید نمود: هر برنامه آموزشی که به شناخت دقیق تر و عمیق تر بیماری کرونا و راه های پیشگیری از آن منجر شود مورد حمایت و تایید ستاد مبارزه با کروناست و از تهیه کنندگان آن تشکر می کنیم. 

همچنین رئیس اداره آموزش شرکت نفت ضمن تشکر از تشکیل کارگروه آموزش گفت: نقش آموزش در مدیریت بحران کرونا یک نقش محوری و بی بدیل است و هم اکنون میزان دانش مردم بواسطه آموزش های مجازی و غیرحضوری به سطح نسبتا قابل قبولی رسیده است اما از طرفی عوارض زیادی هم ایجاد شده است چون بعضی از این آموزش ها مرجع مشخصی ندارند و باعث سردرگمی مردم می شوند.

محمد پاکدل از تشکیل گروه های مجازی مخصوص خانواده های وابسته به صنعت نفت خبر داد و اظهار داشت: امیدواریم با همکاری روابط عمومی شرکت نفت و بهداشت و درمان منطقه بتوانیم محتوی آموزشی مناسبی برای این گروه ها تدارک ببینیم.

در پایان مقرر گردید با هماهنگی روابط عمومی بهداشت و درمان ، مطالب آموزشی و کلیپ های کوتاه از پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان تهیه و در اختیار اداره آموزش شرکت نفت قرار گیرد.


خبر
خبر

خبر

 

۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۹
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۷۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید