سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
امروز یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ۰۰:۵۶
 

اخبار

دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران به مناسبت دهه مبارک فجر

همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری و به همت پایگاه مقاومت بسیج قدر و روابط عمومی این مرکز  از خانواده های شهید قائدزاده و جانباز دفاع مقدس ماشاءالله صالحفر تجلیل به عمل آمد.

این دیدار  با حضور ابوالفتح خواجه گیری  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان  امیدیه  ، سعید افضلی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج و تعدادی دیگر از اعضای شورای فرهنگی این بهداشت و درمان صورت گرفت .

دیدارکنندگان ابتدا در منزل ماشاءالله صالحفر جانباز جنگ تحمیلی و مسئول خدمات فنی این مرکز حضور یافتند و ضمن تقدیر از وی مقام شامخ جانباز را گرامی داشتند.

سپس به دیدار خانواده شهیدان قائدزاده رفته و یاد و خاطره این شهیدان والا مقام را گرامی داشتند.

در این دیدار رئیس بنیاد شهید امیدیه ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر ، خون شهیدان را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و افزود : دهه مبارک فجر بهانه ای برای تجدید پیمان با آرمانهای امام و انقلاب می باشد و هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگران تلاش شود کم است،

خواجه گیری جانبازان ،آزادگان ، ایثارگران و خانواده های معظم شهدا را سرمایه های معنوی کشور توصیف کرد و تاکید نمود: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و واجب عینی است.

گفتنی است زهرا قائدزاده از همکاران محترم شاغل در بخش رادیولوژی بیمارستان شهید ایرانپور نفت امیدیه و فرزند شهید شعبانعلی قائدزاده و خواهر شهید کاظم قائدزاده می باشد.

4

6

3

2
1

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۲۲
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید