سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
امروز چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳
 

اخبار

بازدید تعدادی از مدیران و مسئولان سازمان از منطقه آغاجاری

بررسی نیازهای تجهیزاتی کرونایی و ارزیابی روند ارائه خدمات بهداشتی درمانی از اهداف اصلی این سفر بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری تعدادی از مدیران و مسئولان سازمان به همراه کارشناسان مربوطه در راستای بازدید های دوره ای از مناطق 15گانه سازمان وارد منطقه آغاجاری شده و با حضور در دفتر رئیس بهداشت و درمان با دکتر فرید خدری دیدار و به تبادل نظر پرداختند. 

دکتر جهانبخش امینی رئیس بازرسی و رسیدگی به شکایات و مدیر تدارکات دارو و تجهیزات سازمان و دکتر شهرام سرافرازیان مشاور اجرایی مدیرعامل و رئیس پزشکی خانواده سازمان به همراه زهرا آجیدیان کارشناس بازرسی ، خانم دکتر جنابی رئیس امور دارویی و تعدادی دیگر از کارشناسان مربوطه سپس از واحدهای مختلف پشتیبانی و درمانی بازدید و روند ارائه خدمات سلامت را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند. 

 هیأت اعزامی در ادامه بازدیدهای میدانی با حضور در واحدهای تدارکات ، انبار دارو و تجهیزات پزشکی ، امور مالی ، رادیولوژی ، اورژانس و بخش های بستری بیمارستان تذکرات و پیشنهادات لازم را ارائه کردند و نظرات و مسائل مراجعین را نیز شنیدند.

بازدید کنندگان با تاکید بر رضایت مندی بیماران و مراجعین به بررسی شرایط و امکانات گیرندگان خدمت پرداخته و از نزدیک در جریان روند و نحوه ارائه خدمات به بیماران قرار گرفتند. 

6
5
3
2

8
7

 

9

 

 

 

 

 

 

۲۹ تیر ۱۴۰۰ ۰۱:۵۱
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۴۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید