سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
امروز چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ۰۵:۵۱
 

اخبار

دیدار رئیس بهداشت و درمان منطقه آغاجاری با امام جمعه شهرستان امیدیه

حجت الاسلام و المسلمین حسینی منش: حل مشکلات درمانی منطقه نیاز به تلاش بیشتری دارد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری روز دوشنبه سوم آبان ماه دکتر رضا آموزش سرپرست جدید بهداشت و درمان منطقه آغاجاری به همراه رضا نوروزی رئیس خدمات پشتیبانی و تعدادی دیگر از مسؤلان با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان امیدیه با وی دیدار کردند. 
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین حسینی منش ضمن نکوداشت ولادت با سعادت پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق علیه السلام و هفته وحدت، انتصاب دکتر رضا آموزش را به ریاست بهداشت و درمان منطقه آغاجاری تبریک گفت.
وی با تقدیر و تشکر از زحمات شجاعانه کادر درمان در بحران کرونا ، فعالیت درمانی را جز موارد مهم و نیازهای اولیه و مهم جامعه امروز قلمداد کرده و از مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت خواست تا تلاش بیشتری برای پیشبرد و رضایت مندی مردم منطقه انجام دهند. 
در ادامه این نشست دکتر رضا آموزش ضمن تبریک میلاد رسول اکرم (ص) و امام  جعفرصادق (ع) و هفته وحدت خطاب به حجت الاسلام و المسلمین حسینی منش  گفت: به یاری خدا و همکاری ادارات و نهادهای مختلف در تلاش هستیم که کیفیت خدمات سلامت را در منطقه بالا برده و با جذب پزشکان متخصص و مجرب شاهد ارائه خدمات مطلوب درمانی به کارکنان و خانواده محترم نفت و مردم عزیز منطقه باشیم. 
وی در ادامه گفت: بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری آمادگی کامل دارد تا با تعامل و همکاری متقابل، خدمات سلامت مطلوب را ارائه نماید و به یاری پروردگار شاهد روند رو به رشد این مجموعه همراه با رضایت پرسنل و خانواده های نفت و مردم منطقه باشیم. 
رئیس بهداشت و درمان در پایان از میزبانی و حُسن احترام دفتر امام جمعه محترم شهرستان امیدیه تشکر کرد.

خبر
خبر
خبر

۳ آبان ۱۴۰۰ ۲۳:۵۴
بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری |
تعداد بازدید : ۲۳۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید