سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
امروز شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۹
 

اخبار

دیدار رئیس بهداشت درمان آغاجاری با فرمانده سپاه شهرستان امیدیه

سرهنگ تقی زاده: با افتخار در کنار مدافعان سلامت ایستاده ایم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری دکتر رضا آموزش رئیس این مرکز به همراه رضا نوروزی رئیس خدمات پشتیبانی ، بهرام آقاجری فرمانده بسیج ادارات شهرستان امیدیه و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج قدر با حضور در دفتر سرهنگ تقی زاده فرمانده سپاه شهرستان امیدیه با وی دیدار کردند.
 رئیس بهداشت و درمان در این دیدار صمیمی ضمن تشکر از پاسداران و بسیجیان گفت: هدف مجموعه مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری ارتقاء کیفیت خدمات سلامت و افزایش رضایت مندی مردم منطقه است و قطعا تلاش خواهیم کرد با جذب متخصصان و امکانات پزشکی مطلوب خدمات شایسته و در شان مردم منطقه ارائه کنیم. 

دکتر آموزش تعامل و همکاری با ادارات و نهادهای مختلف را سرلوحه کار خود ذکر کرد و بر افزایش همکاری جهت حل مشکلات منطقه تاکید نمود. 

سپس فرمانده سپاه شهرستان امیدیه طی سخنانی ضمن ارج نهادن به زحمات مدافعان جبهه سلامت گفت: تلاش کادر شریف درمان در بحران کرونا نوعی جهاد است.

وی زحمات کادر درمان را در خدمت به مردم ستود و بیان نمود: امروز شما فرماندهان جهاد در برابر ویروس خطرناک و کشنده کرونا هستید و ما در کنار شما ایستاده ایم تا مردم عزیز ایران اسلامی در سلامت کامل زندگی کنند

سرهنگ تقی زاده ادامه داد: سپاه ناحیه امیدیه و بسیجیان جان بر کف از شروع بحران کرونا در کنار کادر درمان و حامی مردم منطقه بوده و باز هم این آمادگی را داریم تا بتوانیم با همکاری عزیزان متولی درمان به مردم شهید پرور منطقه خدمت کنیم

1

2

 

3

۹ آبان ۱۴۰۰ ۲۳:۱۵
بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری |
تعداد بازدید : ۱۸۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید